נראו ב:

עם למעלה מ-20 שנות פעילות והכשרתם של למעלה מ- 28,000 בוגרים בארץ ובעולם

מכללת יוזמות

קורס NLP PRACTITIONER

עם הסמכה כפולה!

• מוכר בישראל על ידי לשכת ה- NLP הישראלית

• מוכר בעולם ע"י ארגון ABNLP ארגון  ה- NLP האמריקאי המוביל

באיזה תחום בחייך היית רוצה לראות שינוי באופן מיידי?

מימוש פוטנציאל

הגשמה אמיתית ומלאה של מלוא היכולות והפוטנציאל החבוי בך באמצעות תכנות מחדש של התת-מודע שיאפשר לך להיפטר מחסמים שמנעו ממך לממש את עצמך עד היום

זוגיות

בין אם זו מציאת זוגיות, או שיפור הזוגיות, הכל מתחיל בעולם הפנימי שלנו. ברגע שנשנה אותו - כל חיינו ישתנו

קריירה

בין אם במודע או שלא, לכולנו יש חסמים אישיים, פנימיים וחיצוניים, שמונעים מאיתנו לפרוץ ומשמשים כמו סכר. ברגע שנסיר את הסכר - המים יזרמו באין מפריע

התגברות על פחדים וחרדות

לא משנה אם זה פחד קהל, פחד גבהים, או פחד מבעלי חיים. לכל הפחדים אותו שורש. שורש שברגע שמבינים - אפשר גם לעקור

מה שאנחנו לא תמיד מבינים - הוא ששינוי בכל אחד מהתחומים הללו יתחיל קודם כל אצלנו, במוח שלנו

אבל האם אי פעם לימדו אותנו איך נכון יהיה לעבוד עם המוח שלנו? איך לגרום לו לעבוד בשבילנו במקום להפוך להיות עבד של מחשבות בלתי נשלטות? האם אי פעם לימדו אותנו איך לשנות דפוס מחשבה, ובין רגע לראות את העולם באור חיובי יותר?

הכירו את השיטה שכבר עזרה למיליוני אנשים בארץ ובעולם לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם ולקחת בחזרה את השליטה על החיים שלהם – שיטת ה- NLP

ג'ף בזוס

יזם, מייסד חברת אמזון

אופרה ווינפרי

אשת עסקים, שחקנית, ומנחת טלוויזיה

מייקל ג'ורדן

כדורסלן עבר בNBA -
נחשב לכדורסלן הטוב ביותר בהיסטוריה

מארק צוקרברג

מייסד פייסבוק ומנכ"ל חברת מטא

והנה מה שאמרו אלו שהיו קצת סקפטים
(אולי קצת כמוך)

אל תשרדו, תחיו!

האם ידעת שרכב יכול להגיע למהירות גבוהה הרבה יותר מאשר המהירות אליה הוא מגיע בפועל?

בהתאם להנחיות מהמנהלים במפעל שמייצר אותו, יצרו באופן מכוון מנגנונים שבולמים את ביצועי השיא שלו, מנגנונים שכל תפקידם 'ללכת על בטוח'. כדי לשמור שלא נשתולל עם הרכב.

כך בדיוק קורה עם המוח שלנו!
אנחנו יכולים להגיע להרבה יותר הישגים, הצלחות, וחוויות, אבל יש מנגנונים עתיקים במוח שלנו שמגבילים אותנו, ועוצרים אותנו מלהגשים אותם.

ההבדל הוא, שהמוח שלנו תוכנת כדי לעזור לנו לשרוד בסוואנות ובג'ונגלים – סביבה רווית סכנות וטורפים (שאנחנו לא חיים בה כבר מאות שנים).

בהיעדר התערבות חיצונית למוח, עלול לקחת לנו אלפי שנים ויותר להשתנות, אבל באמצעות הטכניקות של שיטת ה- NLP אנחנו מזרזים את השינויים הללו. אנחנו מסירים את המגבלות והחסמים של המוח, שנועדו לעזור לנו אך ורק לשרוד- כדי שנוכל להגיע להישגים בלתי רגילים עוד בחיינו – ולא נבלה חיים שלמים שכולם מוקדשים אך ורק להישרדות.

אתם מוזמנים לחשוב רגע על עצמכם –  האם את או אתה הטיפוס שחי רק כדי לשרוד, או שאתם מעוניינים למצות את הפוטנציאל שלכם ואת מה שיש לחיים להציע?

אלו רק חלק מהדברים שתלמדו בקורס;

שליטה בתת מודע

לתת המודע יש השפעה ישירה על כל תחום בחיינו. על ידי כך שנבין איך הוא עובד נלמד גם כיצד להשפיע עליו, לנהל אותו ולהסיר מגבלות מחיינו ומחיי אחרים שנוכל ללמד אותם את השיטה.

גיבוש חזון ומטרות

רבים מאיתנו מסתובבים בעולם ללא חזון או מטרות ברורים, למרות שהחשיבות שלהם ברורה לנו. בקורס נלמד מה תוקע אותנו מלהציב את המטרות האלו, ואיך נוכל לעקוף את התקיעות ולהבין מה אנחנו באמת מאחלים לעצמנו בחיים, איפה אנחנו רוצים להיות, ואיך נוכל בצורה פרקטית וברורה להגשים את החלומות שלנו.

קריאת שפת גוף

יותר מ-80% מהתקשורת שלנו היא לא מילולית אלא עוברת באמצעות שפת הגוף שלנו! בקורס נלמד יחד לקרוא את שפת הגוף של אחרים ולהבין מה הם באמת חושבים עלינו ועל אנשים אחרים. אזהרה - לא תמיד תאהבו את מה שתגלו 😉

מסלול לימודי NLP PRACTITIONER - איך זה עובד?

1

ראיון ובדיקת התאמה אישית

האמת? הקורס שלנו לא מתאים לכל אחד. קודם חשוב לנו לוודא שיש לכם רצון לשפר את חייכם ואת חיי הסובבים שלכם ושהקורס באמת מתאים לכם. אנחנו רוצים גם לבדוק שאף אחד לא הולך להשתמש בכלים העוצמתיים של ה-NLP כדי לעשות רע ולהשפיע לרעה על אחרים, כי זה לגמרי אפשרי.

ודבר אחרון - חשוב לנו להכיר את האנשים שהולכים להצטרף למשפחת יוזמות. מכללת יוזמות היא לא רק מכללה, היא בית, ובבית אנחנו לא פותחים את הדלת לכל אחד, אלא רק לאלה שרוצים לעשות שינוי משמעותי, לקבל וגם לתת ערך.

2

פירוק והרכבה מחדש של המוח

בשלב זה אנחנו מתחילים את התכנות מחדש של המוח והתת מודע. אנחנו נבין יחד את הדפוסים של המוח שלך, שיטות הפעולה שלו, והדרכים הערמומיות שבהן הוא מנסה להגביל אותך מלהגיע לפוטנציאל האמיתי שלך.
אנחנו נלמד למה נוצרים פחדים וכך נבין איך אפשר גם לפרק אותם. בשלב הזה כנראה תתחילו לראות על עצמכם ועל חברי הקורס שינויים מפתיעים בחיים. מערכות יחסים זוגיות חדשות שנוצרות, ירידה במשקל, החלפת קריירה בניית עסק ועוד, כל אחד בתחום החשוב לו.

נ.ב - במידה ואחד השינויים האלו יתרחש אצלכם, אל תשכחו לעדכן אותנו. אלו בדיוק הבשורות שממלאות אותנו 😉.

3

פרקטיקום - לומדים להשתמש בכלים שלמדנו בפועל, כדי לעזור לאחרים!

אומרים שהדרך הכי טובה ללמוד היא ללמד אדם אחר, והדרך הכי קצרה לצמוח היא לעזור לבן אדם אחר. בפרקטיקום שלנו תשלבו את שני הדברים הללו. בשלב הזה תתחילו להתנסות בכלים ולטפל באנשים שהם לא חברי הקורס שלכם, ותתחילו לייצר תהליכי שינוי בחיים של אחרים, כמובן שתחת הדרכה של מנחה מוסמך.

מהנסיון שלנו - אין שלב משמעותי יותר מהשלב שבו אנו משתמשים ביכולות ובכלים שרכשנו ורואים שינויים מדהימים בחייהם של אחרים.

גם הם כמוכם, התלבטו אם יוזמות הוא המקום הנכון עבורם.
היום זה מה שיש להם להגיד

לאילו מהאמירות הבאות אתם הכי מתחברים?

אם אתם מתחברים לאחת או יותר מהאמירות הבאות, שיטת NLP היא המקפצה הבאה עבורכם

עוד כלים שתקבלו מהקורס

קבלת החלטות נכונות ובמהירות

האם יש איזו החלטה שמתנדנדת לכם בראש כבר יותר מידי זמן? בקורס נלמד למה אנחנו חייבים לקבל החלטות מהר, ובצורה החלטית וכמובן גם איך לקבל החלטות כאלו מידי יום

כלים לתקשורת בין אישית נכונה

איך להתחבר לאנשים בקלות, לייצר מערכות יחסים חדשות או לשפר את הקיימות. איך אפשר להשפיע ולסחוף אחרים באמצעות דיבור? איך להיות אמפתי יותר ולהבין מה קורה בדיוק במוח של האחר ולהגיב בהתאם

אילו מקומות בחייך ישתפרו לאחר הקורס?

בפשטות? כולם. 

ברגע שנדע לשחרר את מגבלות המוח שלנו, נתחיל לחיות בשפע, בנתינה ובהגשמה.

באופן אוטומטי ישתפרו הקריירה, הזוגיות, חיי המשפחה, חיי הפנאי, הבריאות, המיינדסט, ובסופו של דבר האושר שלנו.

"אנחנו צומחים על ידי עזרה לאחרים"

כל מי שלמד אי פעם NLP או שיטת אימון אחרת, וכל מי שעוסק בנתינה בחייו, יודע שהדרך הכי קצרה לצמיחה, היא להעצים ולעזור לאנשים אחרים. 

הדלאי למה אמר פעם שהמטרה העליונה שלנו בחיים האלו היא לסייע לאחרים ואנחנו במכללת יוזמות לגמרי מאמינים בזה. לכן בקורס שלנו אתם תקבלו את כל הכלים שיעזרו לכם להצמיח אנשים אחרים, לשנות דפוסים והרגלים, ובמילים פשוטות, לשנות להם את החיים.

איפה תוכלו ללמוד?

כמעט בכל מקום שתבחרו -:)

יש לנו מרכזי הדרכה בפריסה ארצית, מבאר שבע ועד ראש פינה

וכמובן קורסי אונליין למי שמתאים לו יותר ללמוד בנוחות של הבית.
ויש לנו גם שיטת למידה חדשנית שפיתחנו – קורס NLP  אינטרפרסונל – מסלול לימודים אינטרנטי שאפשר לעשות לבד, מהבית בכל זמן ובקצב שלכם, עם ליווי אישי של מנחה מוסמך, ממש 1:1.

מה עוד לא השגת בחיים?

עם יד על הלב, מה עוד לא השגת בחיים, למרות שזה בדיוק ה-דבר בשבילך?

איזה חלום גדול או קטן, עדיין לא הגשמת בגלל הטריקים הקטנים של המוח שעוצרים אותך רגע לפני הקפיצה מהמקפצה?

האם זה עזיבת מקום העבודה וקריירה חדשה?

טיול שתכננת ולא יצא עדיין לפועל?

איזו הבטחה שהבטחת לעצמך, ולעולם אינה מתקיימת?

וגם אם עדיין לא עולה לך איזה הישג משמעותי שהיית רוצה שיהיה לך, באמצעות השליטה בתת מודע נבין בדיוק: מה עוד לא השגת? מה עוצר אותך? ואיך להסיר אחת ולתמיד את החסמים הללו ולהתחיל להשיג את הדברים שחשובים לך בחיים. כי החיים שלנו על הכדור הזה קצרים. וצריך לנצל כל רגע.

למה קשה לנו לעשות שינוי?

כל מי שרוצה לרדת במשקל כבר יודע מה הוא צריך לאכול ומה לא. מי שרוצה להפסיק לעשן יודע כמה הסיגריה מזיקה לו ומי שרוצה לחסוך כסף? יודע טוב מאוד על מה הוא מבזבז. ידע הוא לא מה שחסר לנו כדי לעשות שינוי. השינוי צריך להיות קודם כל במוח שלנו - ובדיוק בזה מתרכזת שיטת ה-NLP. בקורס נלמד מהם הדברים שחוסמים אותנו מלעשות שינוי מהותי, ואיך אפשר להתגבר עליהם ולהסיר אותם. התלמידים שלנו מדווחים על שינויים מידיים שהם חווים בחייהם, בזכות כמה מהטכניקות והכלים שלמדו בקורס כמו ראפור, מודל וולט דיסני, סוויש, עוגנים ועוד.

אתם שואלים, אנחנו עונים

?

שאלה נפלאה!

קורס PRACTITIONER NLP שלנו הוא המקיף ביותר וברמה הגבוהה ביותר בארץ.

ניתן ללמוד זאת מהיקף השעות הנלמדות בקורס המאפשר למידה מקיפה, מעמיקה והרבה תרגול והתנסות – סה"כ 120 שעות אקדמיות, כולל פרקטיקום.
לאורך כל הקורס מתחילתו ועד סוף הפרקטיקום אתם מקבלים ליווי אישי של מנחה בכיר, שמוודא שאתם מבינים, מתרגלים ומטמיעים את הכל הכלים והחומר הנלמד בצורה אופטימלית.
הקורס שלנו מוכר ומפוקח על ידי גופים מובילים בארץ ובעולם: לשכת ה- NLP הישראלית ו- ABNLP ארגון ה- NLP האמריקאי המוביל.

הגוף המרכזי המפקח על לימודי NLP בישראל הוא לשכת ה- NLP הישראלית.
מכללת יוזמות מוכרת על ידי לשכת ה-
NLP הישראלית, ומחויבת לעמוד בדרישות מחמירות של תכנים, שעות לימוד, פרקטיקום ועוד.
בנוסף תעודת הסיום תעניק לכם הסמכה בינלאומית של 
ABNLP – ארגון ה- NLP האמריקאי המוביל, שתאפשר לך בהמשך לעסוק בתחום גם בחו"ל.

לא מעט תלמידים שלנו מגיעים עם ניסיון כלשהו בעולם האימון / טיפול.
NLP היא שיטה פורצת דרך הלקוחה מעולמות הפסיכולוגיה, עוסקת בחקר המוח, התת-מודע וכיצד ניתן להשפיע עליו. היא משלבת כלים פרקטיים וקלים ליישום שמאפשרים לייצר שינויים שנשארים איתנו לאורך זמן. אלפי בוגרים עם רקע קודם בעולמות האימון או הטיפול אומרים בפה מלא שהם קבלו ערך מוסף, ואף המשיכו ללמוד ולהתמחות בקורסי המשך שאנחנו מציעים.

הרבה מאוד אנשים שאנחנו מייעצים להם חוששים מנושא השיווק וההשתלבות בשוק.

אנחנו מבינים היטב את החשיבות של חשיפה וליווי שיווקי כדי להתחיל לעבוד בזה ולהגשים את החלום שלנו ללוות ולעזור לאנשים.

בדיוק לכן במכללת יוזמות לימודי שיווק ומיתוג אישי הינם חלק אינטגרלי מהקורס ובנוסף יצרנו אינדקס מאמנים ומטפלים ייחודי באתר הבית של יוזמות, המקודם בגוגל, ומאפשר לבוגרים לייצר חשיפה רבה ללקוחות פוטנציאלים.

בוגרים שלנו במכללה, משתלבים בעבודה במכללה כמנחי סדנאות, קורסים, כנסים, כיועצי לימודים ועוד.

החששות שלך לגיטימיים, אנחנו שומעים אותם מלא מעט מתעניינים שחוששים שילמדו תאוריות שאינן באמת ישימות.

הדגש אצלנו בקורס הינו על למידה אישית, חווייתית ומעשית.

הקורס בנוי כחוויה עוצמתית ולא כהרצאה באוניברסיטה. הלמידה מתחילה בהתנסות אישית בכלים על החיים, יחד עם הדגמות, סימולציות, הטמעה ויישום של הטכניקות.

השילוב של תהליכים אישיים וקבוצתיים הוא מרתק, ויוצר התנסות פרקטית וחווייתית שנשארת לכל החיים.

בוודאי, כל חומרי הקורס מרוכזים בסביבת למידה אישית של הסטודנטים.

במיוחד בשביל זה פיתחנו מערכת למידה חדשנית ומתקדמת עם אזור אישי לכל סטודנט.
בסביבת הלימודים אפשר למצוא הכל – מצגות, סרטונים, חומרים מהמפגש, מטלות, הדגמות מהקליניקה של הנושאים הנלמדים והרבה חומר העשרה והשראה. הכל מרוכז במקום אחד.
בנוסף ישנה במערכת אינטראקציה בין חברי הקבוצה בצ'ט קבוצתי, קשר ישיר עם מנחה הקורס לצורך שאלות ותשובות, פלייליסטים ומגוון הטבות לסטודנטים.

בנוסף כמובן בתחילת הקורס, כל סטודנט מקבל גם חוברת לימוד ומחברת סטודנט מהודרות.

אנחנו תמיד אומרים שהדבר שעושה את ההבדל זה הוותק והניסיון.

מכללת יוזמות היא הוותיקה והמובילה בישראל בעולמות ההתפתחות האישית. מעל 20 שנות וותק וניסיון ויותר מ- 28,000 בוגרים יכולים להעיד על בית ספר מנוסה, מוביל, מוכר, כשהחלום שתמיד עומד לנגד עינינו הוא להגשים את החלום שלך, לייצר שינויים פורצי דרך ולעזור לאנשים ביצירת חיים מלאים, משמעותיים ומהנים יותר.

אחריות

כבר סיפרנו לכם שעולם ה- NLP לא מתאים לכל אחד. לכן אם עד לאחר 2 מפגשים אתם או אנחנו נחליט מכל סיבה שהיא שההכשרה שלנו לא מתאימה לכם, אתם תקבלו את כספכם חזרה, בקיזוז 2 המפגשים, עם חיוך רחב ומבלי שאלות מיותרות. כך שלמעשה אתם לא לוקחים שום סיכון בהרשמה לקורס.

מכללת יוזמות

הגיע הזמן שתכירו קצת אותנו

מכללת יוזמות הינה חלק מקבוצת יוזמת אשר נוסדה לפני יותר מ-20 שנה ע"י המייסד והמנכ"ל תמיר פלג. יוזמות היא מהווה בית להתפתחות מקצועית ואישית, ומלווה אנשים, עסקים וארגונים לכדי יצירת שינויים משמעותיים, הצלחות והגשמת חלומות.
ביוזמות אנחנו מאמינים באנשים, מאחר והם אלו שיוצרים הצלחות פורצות דרך בעולם משחר ההיסטוריה. הקמנו את המכללה מתוך רצון אמיתי להיות עבור כל אחד ואחת מכם בית להתפתחות אישית ומקצועית, מקום בו תקבלו את כל הטכניקות והכלים להיות אנשים טובים, מאושרים יותר, מאמנים ומטפלים הכי מקצועיים שיש.
בכל שנה אנחנו מלווים אלפי סטודנטים ובוגרים שמשפרים את חייהם ועושים פריצות דרך משמעותיות, ואנחנו נלווה גם אתכם באופן אישי, שלב אחר שלב בדרך המקצועית שלכם, בניצוחו של צוות מנחים מקצועי ומוביל בתחומו.
אם הגעת עד לכאן

כנראה שבוער בך לעשות בשביל עצמך, לפתח את עצמך, לראות עד לאן הפוטנציאל שלך יכול לקחת אותך. כנראה שיש בך משהו שמרגיש שיש באפשרותך לקבל יותר מהחיים הללו.
הצוות שלנו ישמח לעזור לך לראות ולחוות בעצמך את המהירות שבה שינוי יכול לקרות בחיינו וכמה השפעה יכולה להיות לו.
לכן, אם עד לאחר 2 מפגשים אתם או אנחנו נחליט מכל סיבה שהיא שההכשרה שלנו לא מתאימה לכם תקבלו את כספכם חזרה, בקיזוז 2 המפגשים, עם חיוך רחב ומבלי שאלות מיותרות. כך שלמעשה אתם לא לוקחים שום סיכון בהרשמה לקורס

לעשיית הצעד הראשון בדרך לשינוי

הגשת מועמדות לקורס NLP PRACTITIONER

*לאחר מילוי הפרטים בטופס, תועבר לדף תודה.

לעשיית הצעד הראשון בדרך לשינוי

הגשת מועמדות לקורס NLP PRACTITIONER

*לאחר מילוי הפרטים בטופס, תועבר לדף תודה.